karlovy-vary-2797297_1280.jpg

21.ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje

Karlovarský
3. 3. 2022

Regionální stavební sdružení Karlovy Vary, Karlovarský kraj a Statutární město Karlovy Vary vyhlašují soutěž "Stavby Karlovarského kraje", která bude po roce odkladu probíhat v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2022.

Jedná se o 21. ročník tradiční přehlídky a soutěže o nejlepší stavbu a projekt, kde jsme v uplynulých 20 letech představili 559 staveb a návrhů. Stavaři všech profesí - architekti, projektanti, zhotovitelé, investoři - pokračují i ve ztížených podmínkách v posledních letech ve svých činnostech. Ti všichni by se měli podělit o své nejlepší výsledky, stavby a projekty a předvést je veřejnosti, zároveň tím podpořit patriotismus a hrdost na krásné stavby v Karlovarském kraji. Je nutné vrátit naděje a proto pojďme ukázat, že i v době končící pandemie a současné situaci je možné realizovat stavby, které nás přežijí a budou sloužit lidem.

Do 21. ročníku soutěže lze přihlásit novostavby či rekonstrukce budov a veřejných prostor i interiéry staveb dokončené v předchozích 3 letech. Zároveň je možno přihlásit projekty, urbanistické a architektonické studie připravované k realizaci za období uplynulých 5 let. Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant, zhotovitel i majitel.

Návrhy je možné zaslat nejpozději do 30.dubna 2022 pomocí formuláře: https://www.stavbykarlovarska.cz/cz/prihlaska

Více informací k soutěži a podmínky soutěže 

Fotografie a textové dokumenty posílejte přes www.uschovna.cz na emailovou adresu rsskv@rsskv.cz.

Odesílací e-mail použijte stejný, jako byl uveden v přihlášce.