karlovy-vary-2797297_1280.jpg

22. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje byl vyhlášen

Karlovarský
7. 3. 2023
Regionální stavební sdružení Karlovy Vary, Karlovarský kraj a Statutární město Karlovy Vary vyhlásili soutěž Stavby Karlovarského kraje, která bude probíhat v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2023. Soutěž slouží k podpoře kvalitních velkých i malých staveb v Karlovarském kraji a ke zviditelnění stavebních, projekčních a investorských firem. Cílem soutěže je seznámit širokou odbornou i laickou veřejnost s úrovní současného stavebnictví.

Jedná se o 22. ročník tradiční přehlídky a soutěže o nejlepší stavbu a projekt, kde jsme v uplynulých 21 letech představili 593 staveb a návrhů. Stavaři všech profesí - architekti, projektanti, zhotovitelé, investoři - pokračují i ve ztížených podmínkách v posledních letech ve svých činnostech. Ti všichni by se měli podělit o své nejlepší výsledky, stavby a projekty a předvést je veřejnosti, zároveň tím podpořit patriotismus a hrdost na krásné stavby v Karlovarském kraji.

Do 22. ročníku soutěže lze přihlásit novostavby či rekonstrukce budov a veřejných prostor i interiéry staveb dokončené v předchozích 3 letech. Zároveň je možno přihlásit projekty, urbanistické a architektonické studie připravované k realizaci za období uplynulých 5 let.

Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant, zhotovitel i majitel.

Návrhy je možné zaslat nejpozději do 30.dubna 2022.

Návrhy zasílejte pomocí formuláře: https://www.stavbykarlovarska.cz/cz/prihlaska

Bonus pro rok 2023: Při podání přihlášky do 22.ročníku soutěže do 15. dubna 2023 obdrží přihlašovatel při zahájení veřejného hlasování cca 20. května letecké záběry přihlášené stavby, které může použít při prezentaci a při výzvě k hlasování veřejnosti.

Více informací k soutěži včetně odkazu na formulář přihlášky a podmínek soutěže zde