HKCR_CeskoNaKrižovatce_Bannner_Cerven2_1440x550px@2400px.png

Konference Česko na křižovatce 2

Informace pro členy
6. 6. 2024
Po úspěšné konferenci Česko na křižovatce – Vize a strategie pro dalších 30 let v září 2023, na níž vystoupil se svým pohledem na Restart Česka předseda vlády Petr Fiala, se organizátoři rozhodli uspořádat druhý ročník konference Česko na křižovatce, kde budou hodnotit dosavadní pokrok ve strategických investičních oblastech za poslední měsíce.

Česko potřebuje novou vizi a strategii, jak zůstat a dlouhodobě patřit mezi nejúspěšnějšími státy v Evropě i na světě. Je naší povinností takovou vizi a strategii společně s představiteli státu a s dalšími podnikatelskými, zaměstnavatelskými, ale i odborovými organizacemi připravit, prosadit a začít realizovat.

Proto se podnikatelské a zaměstnavatelské organizace a podnikatelské iniciativy spojily, aby upozornily na dlouhodobé problémy, které brzdí českou ekonomiku, aby společně identifikovaly hrozby a příležitosti, které před námi stojí. Spojili jsme síly, abychom deklarovali společnou a jednoznačnou vůli pomoci Česku zpátky na vrchol. Podnikatelům jednoduše na budoucnosti Česka záleží.

Příhláška na konferenci zde