NZ9_7318.JPG

Proběhla akce Očekávaný vývoj a udržitelnost českého stavebnictví

Top
25. 9. 2023
Svaz podnikatelů ve stavebnictví v rámci mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH pořádal konferenci Očekávaný vývoj a udržitelnost českého stavebnictví, která se uskutečnila 19. září 2023 v pražských Letňanech.

Svaz podnikatelů ve stavebnictví, CEEC Research a společnost ABF tento týden uspořádaly akci Očekávaný vývoj a udržitelnost českého stavebnictví v rámci zahajovací konference veletrhu FOR ARCH 2023.

Akce se zaměřila na aktuální kondici českého stavebnictví a hlavní ekonomické vlivy, které nasměrují jeho další vývoj. V první panelové diskusi na téma Očekávaný vývoj českého stavebnictví vystoupili ministr životního prostředí Petr Hladík, vrchní ředitelka Ministerstva dopravy Lenka Hamplová, prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví Jiří Nouza a další. V druhé panelové diskuzi na téma Udržitelný rozvoj ve stavebnictví hovořili například expert Ministerstva financí ČR Martina Sieber, ekonomický poradce premiéra ČR a hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček nebo generální ředitel Metrostavu Jaroslav Heran.

Akce byla spolufinancována z prostředků na úhradu nákladů vzniklých dle § 320a zákoníku práce na sociální dialog v roce 2023.  

Mediálním partnerem akce byl deník E15.

Celý záznam akce si můžete přehrát ZDE.