concrete-1646788_1920.jpg

Summit Koncepce BIM se uskuteční 24. února 2022 na výstavišti PVA EXPO v Praze

BIM
15. 12. 2021

Do Česka se vrací přední evropští experti na BIM ve veřejné správě. Druhý ročník Summitu Koncepce BIM se uskuteční 24. února 2022 na výstavišti PVA EXPO v Praze.

Stejně jako v případě úspěšného prvního ročníku (konal se v roce 2019), nabízí summit jedinečné neformální setkání návštěvníků z řad všech stavebních profesí, se zástupci vlád a veřejné správy od nás i z řady evropských zemí. Z Evropy na Summitu vystoupí Souheil Soubra, předseda EU BIM Task Group, zástupkyně ministerstva Dopravy a digitální infrastruktury SRN Milena Feustel nebo také Adam Matthews, vedoucí mezinárodního centra Digital Built Britain. Chybět nebude ani pohled země, která je považována v Evropě za digitálního premianta, tedy Estonska. To bude zastupovat Jaan Saar z ministerstva. Účastníci se také mohou těšit na blok zaměřený na vládní aktivity pro rozvoj digitalizace stavebnictví, detailní přehled aktivit Koncepce BIM a v neposlední řadě i blok, ve kterém své zkušenosti s metodou BIM představí konkrétní zástupci veřejné správy zapojení do programu pilotních projektů.

Aktuální program a registrace najdete na webu   https://summitkoncepcebim.cz/

Do konce letošního roku je možné využít při včasné registraci slevu 15 %, kód: prvni15

Pokud tuto výhodnou nabídku promeškáte, umožněte svým členům zúčastnit se Summitu od ledna 2022 se slevou 10 %, kód: 10sps

Pokud by epidemiologická situace nedovolila konání akce v prezenční podobě, změní se její forma na on-line. Novinkou nadcházejícího ročníku je také speciální účastnický balíček, který je výhodný zejména pro větší organizace. Každý třetí účastník v rámci jedné organizace získá 50% slevu na vstupném.

Registrační poplatek činí 3 900,- Kč bez DPH, pro účastníky z úřadů, samospráv a státních organizací pak 2 900,- Kč bez DPH.