concrete-1646788_1920.jpg

Výjimečná příležitost ke zviditelnění vašeho podnikání je tady

Informace pro členy
2. 4. 2024
Právě odstartovaly registrace do 19. ročníku respektovaných podnikatelských soutěží Firma roku a Živnostník roku. Podnikatelé a živnostníci mají skvělou možnost zařadit se do společnosti takových firem, jako je výrobce vesmírných technologií Frentech Aerospace, světový výrobce nemocničních lůžek Linet, výrobce syntetických krystalů CRYTUR nebo úspěšných živnostníků jako je Rehana Ježková, která šije oblečení na nošení dětí, nebo farmář Josef Bošina. Už v krajských kolech budou mít soutěžící ideální příležitost rozšířit svou klientelu, seznámit se s novými obchodními partnery, udělat si skvělou reklamu a stát se předmětem zájmu médií. Nejlepší z každého kraje postoupí do celorepublikového finále.

Příležitost veřejně prezentovat svoji práci dostávají české firmy a živnostníci bez ohledu na zaměření, obor či velikost. Hledáme inspirativní příběhy úspěšných podnikatelů, tradičních rodinných firem i začínajících nadšenců. Do soutěží se mohou přihlásit malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 3 miliard korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání. V roce 2023 tak učinilo přes 2 600 podnikatelů. Účast v soutěžích je zcela bezplatná, registrace zabere jen pár chvil. Prvních sto přihlášených získá jako bonus roční předplatné Hospodářských novin, které jsou vyhlašovatelem soutěží. Slavnostní vyhlášení krajských výsledků proběhne v září a říjnu letošního roku v každém regionu ČR. O postupu rozhoduje krajská porota. Vítěz z každého kraje postoupí do celorepublikového finále, v němž bude udělena Cena Hospodářských novin Firma roku 2024 a Živnostník roku 2024, stejně jako vítězové doprovodných kategorií. Vyhlášení celkových vítězů proběhne v prosinci 2024 v Praze na Žofíně za přítomnosti kamer České televize. 

Registrace do podnikatelských soutěží zabere jen pár chvil. Stačí přejít rovnou na registrační formulář. A pokud víte, o někom, kdo by měl být v soutěži také, platí možnost nominování zaměstnanci, zákazníky, známými nebo kolegy. 

Více v tiskové zprávě zde