karlovy-vary-2797297_1280.jpg

23.ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje

Karlovarský
4. 6. 2024
Regionální stavební sdružení Karlovy Vary, Karlovarský kraj a Statutární město Karlovy Vary vyhlásilo 23. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje. Do letošního 23. ročníku o nejlepší stavbu a projekty Karlovarského kraje se přihlásilo celkem 28 staveb a 12 projektů. Zároveň představujeme 6 zachráněných památek.

O titul Stavba roku soutěží stavby i rekonstrukce z celého Karlovarského kraje. Jsou přihlášeny bytové domy, stavby občanské vybavenosti, stavby dopravní i průmyslové.  Soutěží i nemocnice, zámek, úpravy veřejných ploch. V přehlídce projektů uvidíme z Karlovarského kraje návrhy bytových domů, parkovací dům, generel nemocnice, projekt části D 6 od Karlových Varů, územní studii Krušné hory – západ.  

Hlasování veřejnosti probíhá na internetu do 18. června 2024 do 15:00 hodin,www.stavbykarlovarska.cz  

Podrobné pokyny pro hlasování jsou uvedeny na webových stránkách.  

Všichni, kdo se zúčastní hlasování ve všech 3 kategoriích, budou zařazeni do slosování o 3 hodnotné ceny – vyhlídkový let, zážitková večeře a tematická zábavná prohlídka Karlových Varů.  

Nejlepší stavby a projekty budou vyhlášeny v rámci „Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2024“ na slavnostním večeru dne 18. června 2024 v Císařských lázních v Karlových Varech.  

Samostatnou cenu udělí ministr průmyslu a obchodu Ing. Jozef Síkela, hejtman Karlovarského kraje Ing. Petr Kulhánek a primátorka města Karlovy Vary Ing. Andrea Pfeffer Ferklová, MBA, pod jejichž záštitou celá akce probíhá. Cenu udělí také šéfredaktorka časopisu Stavebnictví Ing. Hana Dušková.  

Internetové hlasování je o nejlepší stavbu, nejlepší projekt a památku. 

HLASUJTE na: www.stavbykarlovarska.cz 

Děkujeme za Vaši účast! 

Tým Stavby Karlovarského kraje   

Ochrana osobních údajů, GDPR: V souladu s legislativou pro ochranu osobních údajů zpracovává pořadatel soutěže jméno, telefon, e-mail IP adresu počítače hlasujícího. Tyto údaje se uchovávají po dobu 12 měsíců od ukončení hlasování a poté jsou vymazány. Hlasující tímto dává souhlas ke zpracování uvedených údajů.