Lednice.jpg

V Lednici se můžete pořádně zapotit i vykoupat v pivu

Jihomoravský
4. 4. 2023
Luxusní apartmánové ubytování v srdci obce Lednice, které bylo zprovozněno v roce 2021, doplnil v loňském roce i nově dokončený pivovar a pivní lázně. Atraktivitu celého komplexu umocňuje výhled na lednický zámek, který si hosté mohou vychutnat i při wellness procedurách v pivních lázních. Objekt zvítězil v kategorii Stavba občanské vybavenosti v 21. ročníku soutěže Stavba Jihomoravského kraje 2022.

Obec Lednice je díky svému historicko-romantickému prostředí lákadlem pro turisty. Právě tato skutečnost přispěla k rozhodnutí vybudovat zde luxusní apartmánové ubytování Resort Eisgrub Lednice, které si za dobu provozu získalo již řadu pozitivních klientských referencí. Původní historický objekt i budova nákupního centra nekorespondovaly s historickým náměstíčkem. Nová tvář budovy respektuje proporce okolní zástavby a vrací danému místu harmonický vzhled.

Stavební firma Plus z Hodonína, člen SPS, zahájila stavbu komplexu v roce 2018. Zatímco první část byla slavnostně otevřena v roce 2021, druhá etapa si na realizaci počkala do února 2021. „Stavební tým Plusky odvedl v krátkém čase velký kus práce, a to i přesto, že doba nebyla pro stavebnictví z hlediska dostatku materiálu ideální,“ říká jednatel stavební firmy Plus Jiří Štětina.

Celý komplex včetně pivovaru je situován v srdci Lednice, přímo v sousedství zámku. „Naší snahou bylo vhodně využít atraktivní lokalitu v historické části Lednice. Při výstavbě jsme se přitom snažili respektovat tradiční okolní budovy, a přitom využít nejmodernější materiály a technologie tak, aby splňovaly náročné požadavky investora,“ doplňuje. Vyzkoušet atraktivní lednický pivovar s pivními lázněmi můžete již nyní.

Více o ubytování je uvedeno na https://resortlednice.cz, o pivovaru pak na https://pivovarlednice.cz