Nové Jaderné zdroje .png

Zveme vás na konferenci Jádro

Informace pro členy
29. 9. 2023
Zúčastněte se letošního ročníku konference JÁDRO, která se koná 3. října v Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech. Konference je spolupořádaná Svazem podnikatelů ve stavebnictví a jedním z řečníků je také prezident našeho svazu Jiří Nouza.

I letos se můžete zúčastnit již 3. ročníku konference JÁDRO, která se věnuje novým jaderným zdrojům. Připravili jsme pro vás pestrou škálu témat, která reflektují aktuální výzvy a trendy v oblasti jaderných zdrojů. Konference se bude věnovat velice významnému tématu, kterým je dostavba a rozšíření jaderných elektráren Dukovany a Temelín, stavu a připravenosti českého průmyslu.

Konferenci pořádá Svaz podnikatelů ve stavebnictví spolu s Ministerstvem práce a sociálních věcí a Konfederací zaměstnavatelských a podnikatelských svazů České republiky. Vystoupí na ní například prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví Jiří Nouza, politik Karel Havlíček, zástupce vrchního ředitele Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Tomáš Ehler, generální ředitel Správy železnic Jiří Svoboda a další.

Mediálním partnerem je deník E15 a časopisy All for power, KONSTRUKCE, SILNICE ŽELEZNICE a Stavebnictví.

Více informací, program a přihlášení najdete ZDE.