_VKR_3802.JPG

Jiří Nouza zasedl v porotě Estate Awards

Informace pro členy
20. 12. 2022
Slavnostní předání ocenění pro vítězné projekty soutěže Estate Awards proběhlo 7. prosince 2022 v prostorách Rajské zahrady kláštera Gabriel Loci. V porotě v letošním roce zasedl také předseda našeho Svazu Jiří Nouza.

Estate Awards je transparentní soutěž v oblasti developmentu, jež si klade jasný cíl: přispět ke kultivaci trhu a zasadit se tak i o jeho další růst. Její transparentnost spočívá ve stoprocentní otevřenosti, přičemž výsledné hodnocení oceněných staveb se zveřejňuje.

Odborná porota je každoročně tvořena z předních insiderů nejen z oboru real estate, ale i ze zástupců jednotlivých profesí, akademické sféry a významných institucí s vlivem na developerský segment, stavební proces a realitní scénu. Za soutěží Estate Awards stojí magazín Estate, v současnosti nejvlivnější titul zabývající se developmentem a realitním trhem, jenž si odnesl první místo v kategorii Best in Real Estate z letošního ročníku prestižní soutěže Fénix Content Marketing Awards. Cílem soutěže bylo vybrat ty nejlepší developerské projekty realizované v soutěžním období.

Výsledky Estate Awards za rok 2022 najdete ZDE.

FOTO: archiv soutěže Estate Awards