zpráva 13_51715581168_profimedia-0668368760.jpg

Sledujte kulatý stůl na téma trendy v urbanismu

Top
13. 5. 2024
Jak si v urbanismu vede Česká republika v porovnání se zahraničím? Která země by pro nás mohla být inspirací? A jaké nové projekty se aktuálně řeší? Kulatý stůl Svazu podnikatelů ve stavebnictví se bude věnovat trendům v urbanismu a nabídne zajímavou diskusi odborníků o zkušenostech ze zahraničí, městském plánování, nových stavbách a dalších aktuálních tématech.

Urbanismus se v Česku za poslední desítky let značně vyvinul, nyní čelí novým výzvám. Jak se k moderním problémům a řešením staví odborníci a jaký vývoj urbanismus podle nich v dalších letech čeká? Pozvání k diskuzi u kulatého stolu přijali architektka a urbanistka Eva Le Peutrec, architekt a náměstek primátora Petr Hlaváček, ředitel Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy Ondřej Boháč a prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví Jiří Nouza.

Diskuzi můžete sledovat 15. května 2024 od 9:30 na webu ČTK ceskenoviny.cz, Facebooku Protext ČTK, dále na portálech iDNES.cz, novinky.cz a HN.cz. Pro ty, kdo nebudou moci sledovat přímý přenos, bude k dispozici záznam debaty na kanálu YouTube.

Sledování živého přenosu na YouTube je možné ZDE