21052024_TZ_Kulatý stůl Svazu podnikatelů ve stavebnictví přinesl nutnou debatu o urbanismu.jpg

Svaz opět pořádal debatu u kulatého stolu. Tentokrát o urbanismu

Top
23. 5. 2024
Jak si vede Česká republika v urbanismu v porovnání se zahraničím? Zvládá se hlavní město Praha vypořádat s kulturně-historickým dědictvím, novými trendy a výzvami, jako je například revitalizace? A co stojí v cestě dobrým nápadům a ochotě investovat do nových projektů? O tom hovořili prezident našeho Svazu Jiří Nouza, uznávaná architektka a urbanistka Eva Le Peutrec, architekt a náměstek primátora hlavního města Prahy Petr Hlaváček a ředitel Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy Ondřej Boháč.

Ve středu 15. května pořádal náš Svaz ve spolupráci s Českou tiskovou kanceláří v prostorech pražského PressCentra ČTK diskusi na téma Trendy v urbanismu. Přítomní probírali nejaktuálnější témata, která se týkala urbanismu a městského plánování.

Architektka a urbanistka Eva Le Peutrec bude ve dnech 17. a 18. září exkluzivním hostem na konferenci Světlo s podtitulem Magie světla v architektuře. Akce se koná v hale O2 universum a Svaz podnikatelů ve stavebnictví ji pořádá spolu s Konfederací zaměstnavatelských a podnikatelských svazů a Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Celý záznam kulatého stolu můžete shlédnout ZDE